• Obiady szkolne

Informujemy, że już od dziś można dokonywać zapisów na obiady szkolne.

Zapisywać się na obiady można codziennie, osobiście

w godz. od 9:00 do 14:00 do 02.09.2022 r.

.

Przypominamy o obowiązku zapoznania się i wypełnienia deklaracji na obiady i o jak najszybszym dostarczeniu jej do pedagoga szkolnego. Deklaracje dostępne są u pedagoga szkolnego, można je również wydrukować samodzielnie (w załączeniu). Są również dostępne w dzienniku elektronicznym Librus (w wiadomościach).

Obiady są jednodaniowe, dowożone z SP 4 w Zelowie.

Koszt jednego obiadu to 4,50 zł.

Komunikat z informacją od kiedy będą wydawane obiady pojawi się na szkolnym Facebook, stronie internetowej szkoły i w dzienniku elektronicznym

• PRZYPOMINAMY !

Egzaminy poprawkowe odbędą się

w dniu 29 sierpnia 2022 roku:

Język polski - godzina 9:00 sala 25

Matematyka - godzina 9:00 sala 17

Fizyka - godzina 9:00 sala 17

Język angielski -godzina 10:00 sala 23.

• Noc Perseidów

Perseidy widoczne są na nocnym niebie od połowy lipca, a kumulacja zjawiska następuje między 9 a 14 sierpnia. W tym roku szczyt ich aktywności przypada w pierwszą noc długiego weekendu, dlatego 12 sierpnia 2022 w godz. 22.00 – 24.00 serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników gwiazd na taras (kocyki mile widziane) przy Obserwatorium w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zelowie na nocne obserwacje nieba. Osoby niepełnoletnie koniecznie pod opieką dorosłych. Mamy nadzieję, że zdołamy uchwycić wszystkie „spadające gwiazdy”.

Obserwacje uzależnione są oczywiście od warunków atmosferycznych, dlatego prosimy śledzić bieżące informacje na FB szkoły oraz stronie szkoły.