Obiady szkolne będą wydawane od poniedziałku 12.09.2022 r.

Koszt obiadu w miesiącu wrześniu wynosi 60,00 zł.

Wpłaty przyjmowane będą przez pedagoga szkolnego od 08.09.2022 r. w godzinach od 9:00 do 10:00. W tym miesiącu wyjątkowo do 20 września 2022 r. (włącznie).

Przypominamy o zakupie naczyń jednorazowych

• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023

1 września w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zelowie odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2022/23. Z tej okazji w auli szkoły zgromadzili się tłumnie uczniowie i ich rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz przedstawiciele władz samorządowych gminy Zelów.

Ważną częścią uroczystości było podziękowanie skierowane do pani Marzeny Malinowskiej, która pełniła do tej pory funkcję dyrektora ZSO oraz powitanie i powierzenie obowiązków nowej dyrektor szkoły pani Annie Łabenckiej.

Następnie pani dyrektor w krótkim przemówieniu oficjalnie rozpoczęła nowy rok szkolny, życzyła uczniom powodzenia w nauce i jak najlepszych wyników, nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy, a rodzicom owocnej współpracy ze szkołą. Przedstawiła również całą kadrę pedagogiczną.

Szczególnie ciepłe słowa skierowała do pierwszaków - którzy rozpoczynają w tym roku naukę w naszej szkole, którym towarzyszyli przejęci tym ważnym wydarzeniem rodzice. Na koniec uczniowie udali się do klas na spotkanie ze swoimi wychowawcami.

Wszystkim, którzy podejmują wyzwania związane z nowym rokiem szkolnym, życzymy powodzenia i wielu sukcesów!